איך תשמרו על ספת העור שלכם?
שתף

איך תשמרו על ספת העור שלכם?

calendar 14 מרץ 2021

מאז ותמיד ספות עור היו הדבר המושלם ביותר, המראה המדהים שהיה משדרג את נראות הבית לבלתי היכר. מוקפד, אלגנטי מאוד והכי חשוב מקנה לבית נראות יוקרתית במיוחד. אז אם השקעתם לא מעט והצבתם את הספה במקום דומיננטי בבית, חשוב שלא תזניחו ותשמרו נכון את המראה כך שיוותר אתכם לאורך זמן. 

רוצים לשמור את ספת העור שלכם ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? בעוד ספות עור הן הדבר הבולט ביותר בבית והן יכולות בהחלט להשפיע על האווירה הכללית הדבר החשוב ביותר הוא לדבר על איך עושים את זה נכון ובדיוק לשם כך נכתב מאמר הזה שמדבר בעיקרו כיצד לשמור על מערכת הישיבה שלכם מפוארת יפה וחביבה על כל מי שפוקד אותה כאורח או דייר קבע. 

ניקוי ספות עור והשפעת התחזוקה על מערכת הישיבה היוקרתית 

ברגעים החשובים ביותר בחיים, ביקור אורחים, אנשים יקרים ודיירי הבית תופסת מערכת הישיבה מעור על מקום דומיננטי ועיקרי בבית שלכם. בעוד ספות רגילות פחות בולטות הרי שמתקלים של ספת עור עלולים להיות גלויים לעין והתוצאה עלולה בהחלט להעיב על המראה הכללי אלא אם מיישמים ניקוי ספות מעור אבל הפעם משאירים את המשימה למקצוענים. 

כפי שהבנתם, ספות מעור יכולות להקנות מראה עשיר ויוקרתי או לעשות את ההיפך מפאת הספה הדהויה והרוויה קילופים. רוצים שזה לא ישפיע על רמת החיים שלכם? אם בחרתם ספה מעור אתם בטח הולכים על היקר והיוקרתי ביותר וחלק מזה קשור גם בתחזוקה שוטפת- תחזוקה שתאפשר לכם לשמור על היוקרה לאורך זמן. 

לצד לא מעט דגמים וסוגים של ספות מעור מתווספים גם הגוונים הרבים וכך גם שיטות ניקוי שמשתנות הן מבחינת החומרים והן מבחינת טכניקת הניקוי עצמה – דבר שמחזק את העובדה כי ספות מעור חשוב לתחזק אך ורק עם גורמי מקצוע מביני עניין. 

בלי לפגוע באיכות והכי חשוב מבלי לפגום בעור הספה- כך מתנהגים שירותי הניקוי המיומנים שמכירים כל מקרה לגופו ומתאימים את השיטה ואת החומרים במטרה אחת – להשיג ניקיון ולשמור על הקיים עבורכם. 

איך מנקים ספה מעור? שיטות ניקוי 

ספות עור בגוונים בהירים תדרושנה ניקוי אחר ביחס לספות בגוונים כהים יותר. הגוונים הבהירים ייחשבו לעדינים יותר היות והכתם "יככב" על גביהן הרבה יותר ביחס לספה בגוונים כהים. 

לכן במידה ויש לכם ספת עור בהירה יידרש מכם להיפטר מהלכלוך באמצעות קיטור שיודע להתמודד ולהמיס את הכתם בצורה שלא תחמיר את נראותו. 

גם במערכת ישיבה בגוונים שחורים ייתכנו מצבים בהם הכתם לא יחמוק וידרוש התייחסות עדינה. אז אולי במבט ראשון לא ייראו הכתמים אבל אם יעמיקו יגלו אותם וגם אז יידרש ניקוי מעמיק ועדין ולכן כפי שנהוג בגוונים האחרים גם ספה מעור בגוונים שחורים תדרוש מכם תחזוקה של ניקוי לפחות אחת לשנה. 

האם יש ברשותכם ספה מעור הפוך? למרות חומרי הגלם הקשים והמורכבים הזמש יקל עליכם היות ובדומה לספת בד רגילה יידרש מכם להתייחס כאילו מדובר בניקיון ספה מבד ועדיין זה לא פוטר אתכם מעדינות ומקצועיות בדרך למיגור הכתם כך שייעלם ולא ישאיר עקבות. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ