מחירון ניקוי ספות, כמה עולה לנקות ספה?

14 אוקטובר 2018
שתף כתבה:

יש לכם ספות בד בבית שתרצו לנקות אותם? יש לכם ספות מעור שתרצו לנקות? כמה עולה שירותי ניקוי ספות ב-2018, המחירון המלא שלנו מוצג לפניכם לכל שאלה ועניין אנחנו זמינים עבורכם ?

מחירון ניקוי ספות – איך נקבע המחיר?

קצת לפני שנפרסם לכם את המחירון שלנו, חשוב לנו שתבינו בדיוק ממה מחושב השירות, מדוע יש פערים במחיר, למה עליכם לצפות, לאיזה שירות עליכם לשאוף.

שירותי ניקוי ספות בדרך כלל מבוצע בבית הלקוח, כלומר צוות החברה או בעלי החברה מגיע עד בית הלקוח, לכן מחושב באופן יחסי לנסיעה עלות דלק.

זמן העבודה –  נהוג לתמחר חלק מהשירות גם את זמן העבודה הנדרש לניקוי הספה, רמת הניסיון של החברה או הצוות בשטח, מורכבות הכתמים.

שימוש בחומרים –  על מנת לנקות את הספות או כל מערכת ישיבה, כיסאות, מזרונים, שטיחים, יש צורך להשתמש בחומרי ניקוי המסייעים בהסרת הכתמים.

איכות החומרים –  בעיקר כאן מסתתר המרכיב העיקרי, אנו במאסטר קלין מקפידים להשתמש בחומרים שייסייעו להגיע לתוצאה מובטחת של ניקיון ושמירה על הריהוט אותו אנו מנקים, החומרים שלנו ב-100 טבעיים, אינם מכילים חומר שעשוי לגרום לגירוי בעור, או פגישה בריאותית כזו או אחרת, זה המקום לציין שחשוב מאוד להתעניין באיכות החומרים לפני שמזמינים חברה לניקוי הספות או ניקוי כללי בבית.

שימוש בטכנולוגיה –  כאן אנו נחשוף מצד הפוך כן כן, הטכנולוגיה מסייעת להגיע לתוצאה טובה יותר בעלות נמוכה יותר, זו הסיבה שהמחירים שלנו אטרקטיביים.

מחירון ניקוי ספות בד + עור:

ניקוי ספות מבד החל מ-190 ש"ח.

מחירון ניקוי שטיחים:

החל מ-299 ש"ח.

מחירון ניקוי מזרונים:

מחירון ניקוי מזרונים – החל מ-159 ש"ח.

בימים האחרונים אנחנו עובדים על גירסה חדשה למחירון מלא של כלל השירותים אותם אנו מציעים ללקוחותינו בשאיפה לבית נקי יותר 🙂

לקבלת הצעת מחיר ניתן לחייג אלינו בין 9-18 או לשלוח הודעה ישירות לוואצאפ שלנו.

Rate this post
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם

crosscross