מחירון שירותי ניקוי ספות
שתף

מחירון שירותי ניקוי ספות

calendar 14 אוגוסט 2019

מחירי ניקוי ספות

ברוב הבתים, הסלון הוא מרכז הבית.  זה המקום בו אנו מתכנסים כדי לשוחח, לקרוא ספר בכיף, לנשנש משהו מול הטלוויזיה, להרים כוסית יין עם חברים (או ברומנטיות עם בן הזוג). למרות הרצון שלנו בסלון נקי, נוצץ ומזמין, מדובר לרוב בחדר הכי עמוס בצעצועים, בכוסות ריקות, ובילדים שלא מסכימים לרכז את כל הבלגן שלהם בחדר שלהם, אלא מעדיפים לשחק, לאכול ולהשתולל דווקא פה. ובתוך כל זה, עומדות הספות, ומושכות את כל תשומת הלב. הבעיה, שבתוך כל הבלגן וההמולה, מאד קשה (ליתר דיוק – בלתי אפשרי) לשמור עליהן במצב נקי ומסודר. 

 איך לנקות את הספות לבד?

יש כמה דרכים שבהן ניתן לנקות את הספות ביעילות מסויימת. ספות עור אפשר לנקות עם מטלית לחה (לא רטובה או מגירה מים, כי אז יישארו כתמים על העור), ופעם בשנה למשוח את כל הספה בווזלין (כן כן), להשאיר כך במשך עשרים וארבע שעות ואז לנקות באמצעות סמרטוט בד נקי. הווזלין עוזר לספת העור לשמור על הברק שלה, אבל הוא לא מסייע בהסרת כתמים. בכלל בספות עור יש בעיה של התבהרות בחלקים מסויימים, בגלל נוזלים שנשפכים. לכן, פעם בכמה זמן יש לבצע ניקוי ספות מקצועי, שייתן מענה אמיתי לבעיית הכתמים. 

[list-posts-basic]

כמה עולה ניקוי ספות?

ניקוי מקצועי של הספות אמור לעלות כמה מאות שקלים, בהתאם לגודל הספות ואיכות הבד, לרוב לא יותר מארבע מאות שקלים. לא סכום גבוה, במיוחד כשלפעמים ניקוי הספות הוא במקום לקנות ספות חדשות. בכל מקרה – בדיוק כמו שאתם משלמים כסף על ניקוי הבית וכמו שאתם משלמים על שטיפת המכונית, תפרגנו לעצמכם ניקוי של הרהיטים הכי בולטים ומרכזיים בבית, לפחות עם בכמה חודשים, כדי לשמור על מראה הסלון שלכם יפה ונקי. אגב, מעבר לנראות של הסלון, שחשוב לכם שייראה מסודר ויפה, מדובר פה בבריאות שלכם: למה שתרצו להתכרבל או לנמנם על ספות שבין הקימורים שלהן טבועים עקבות של בוץ מהרגליים של הכלב, חול מגינת הילדים או ענבים מרקיבים (שעד עכשיו לא הבנתם מה מקור הריח הלא נעים) – מזכרת ממרתון סדרות שעשיתם לפני כמה חודשים, ושכחתם ממנו לגמרי? גם שואב אבק מקצועי לא יוכל לשלוף את כל הטינופת שמסתתרת בתוך הספה, בין קיפולי הבד ובמעברים הפנימיים של חלקי הספה. צוות מקצועי של מנקי ספות לעומת זאת, יותיר את הספות שלכם גם נקיות מבפנים, וגם יפות חדשות למראה. 

ספות בד ממגנטות אליהן כל הלכלוך בעולם. 

אם ספות עור מקבלות כתמים בהירים לא אסתטיים, הרי שבכל הקשור לספות בד זהו בכלל עולם של כתמים שממש שמנים את הצבע המקורי של הספה. ספות בד לרוב יפהפיות, מגיעות בשלל צבעים ססגוני וכייפי, ואין ספק שבימי הקיץ הרותח עדיפות על פני ספות עור. אבל מה עושים עם הכתמים? כל דבר שנשפך על הספה, מיד מתפשט על הבד כמו דיו על נייר, ובסופו של דבר הספה נראית רע מאד. אפשר כמובן מאד להשתדל לא לטנף אותה, לאסור לאכול או לשתות עליה – אבל אי אפשר להפסיק לחיות… והחיים מזמנים שפע של לכלוכים. 

כמה עולה ניקוי ספות בד

גם ניקוי עמוק של ספות בד אינו שירות שעולה הרבה כסף, ואם יש לכם ספות מבד אתם פשוט חייבים לעצמכם – ולסלון שלכם – ניקוי מקצועי של הספה. אתם תהיו המומים לראות איך הצבע המקורי שלה חוזר מיד וביתר שאת, ואיך היא שבה לעלומיה בסכום פעוט למדי. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ