הגנה מכתמים לספות ב-3 צעדים פשוטים
שתף
sapor-or-amiti-mezuyaf

הגנה מכתמים לספות ב-3 צעדים פשוטים

calendar 15 יוני 2021

אחד הדברים הבעייתיים ביותר זה למגר את הכתמים שהילדים, האורחים או אפילו את/ה גורמים למערכת הישיבה בסלון. אז בשלב מסוים יהיו שיידרשו לבצע ניקוי ספות אבל התחזוקה ומה שייקרא לפני כן יוכל בהחלט למגר את הבעיה ולבטל הליך של ניקוי ספות בד מראש. 

צריך/ה שירות של ניקיון שימנע את היווצרות הכתמים וימזער את הבעיה? בשנים האחרונות לצד הניקיון והתוצאה המושלמת ניתן ואפילו מומלץ לאמץ גם שירותי תחזוקה שיודעים ויכולים להגן גם על מערכת הישיבה שלכם מכתמים ויפה שעה אחת קודם. רוצה לדעת איך עושים את זה נכון? במאמר הבא נספק לך את כל המידע על אודות ספות חפות מכתמים. 

מרססים והספה נשארת נקייה – כששלב 1 2 3 משלבים כוחות יחד 

  • לפני שנכנסים להליך ניקוי ספות רצינו לדבר אתך על ריסוס אחיד בשתי שכבות על מערכת הישיבה וסביבתה.
  • הצעד השני הוא לתת לחומר להתייבש למשך שמונה שעות לפחות. בצעד השני למעשה משיגים דחייה של הכתם. חומר הדחייה לא רק שימנע מהספות שלך כתמים אלא גם ימגר ספיגה של נוזלים ובסופו של דבר הצטברות של כתמים חדשים על כתמים שאולי כבר נמצאים וחדרו אל סיב הבד עצמו ואינם ברי טיפול. 
  • החומר פעיל רק לשנה כך שהצעד השלישי שלך יהיה לתת את תשומת הלב לעניין וכשמסתיים הזמן לשוב על הפעולה שוב כך שהכתמים לא "יעזו" למצוא את דרכם לספה שלך. 

האם החומר מתאים ולא מסכן אף אחד 

החומר עצמו מבוסס מים כך שאין הוא מסוכן לא לספה עצמה ולא למשתמשים בו. החומר עצמו שקוף ובין היתרונות שלו אפשר לומר כי הוא לא נראה ואין לו ריח או מגע לא נעים.

החומר המדובר מתאים כיום לא רק להליך של ניקוי ספה מבד אלא גם ניקוי ספות עור, שטיחים, מזרנים, ריפודים לרכב ועוד. מהיום זה כל כך קל לנקות את הספות אבל קודם לכן למגר את הכתם ולמזער נזקים בזמן אמת בצורה שתפתיע אפילו אותך. 

בסיכום דבר, יש דברים שרצוי לחשוב עליהם מוקדם כדי למנוע את המאוחר וחלק מזה קשור גם במיגור הכתמים הקשים. 

ביצעת את כל משימות התחזוקה וניסית לספק למערכת הישיבה שלך את התנאים הטובים ביותר? גם אם לא הצלחת ייתכן שכל מה שאת/ה צריך/ה זה לנסות בעדינות להסיר את הכתם שנוצר בהפתעה על פי הוראות יצרן. 

עשית כל מה שביכולתך? אל ייאוש, בדיוק בשלב הזה נכנסים לתמונה מאסטר קלין ומגלים לך את המומחיות בניקוי כל סוגי הכתמים לרבות דחיית הכתמים בדרך שרק הם יודעים לספק לך. 

רכשת לאחרונה מערכת ישיבה חדשה? שיהיה בשעה טובה, התקשר/י עוד היום אל קלין סופה ובוא/י ללמוד איך לנקוט אמצעים החשובים ביותר שיאפשרו לך מערכת ישיבה נוחה ואטרקטיבית לשנים רבות ויותר. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ