המדריך לצביעת קירות
שתף
ניקוי צבע קיר מהספה - מאסטר קלין

המדריך לצביעת קירות

ינון יזדי
ינון יזדי

המדריך לצביעת קירות

צביעה של הקירות בבית היא פעולה שמביאה איתה חידוש ושינוי מרעננים מאד. ישנם מקרים רבים שבגינם אנשים יחליטו לבצע את השינוי הזה בבית וכדאי לחשוב עליו היטב לפני שמתחילים אותו. ראשית, מפני שמדובר בעבודה פיזית לא פשוטה, אפשר לומר אפילו מאומצת. מי שלא יכול לקחת על עצמו פרויקט כזה – חשוב–שיפנה אל אנשי מקצוע על מנת לקבל תוצאות טובות, יפות ומרשימות. שנית – ברגע שמתחילים במלאכת צביעת הקירות אי אפשר להפסיק באמצע וחייבים להמשיך עד לסיום הפרויקט. אלה שני הדברים העיקריים לחשוב עליהם. ללא ספק מה שעוד עומד לנגד עיניו של מי שרוצה לצבוע את הקירות בבית שלו – זה התוצאה הסופית שתהיה יפה, צבעונית ותביא איתה אנרגיות חדשות לכל חדר או חלל בבית.

מתי מחליטים לצבוע את הקירות?

הרבה מאד רעיונות יכולים לעלות במוחו של מי שמחליט בסופו של דבר לצבוע את הקירות בבית שלו, להלן כמה מהם –

שינוי ייעוד החדר – לכל חדר או חלל בבית יש תפקיד וייעוד וכל העיצוב צריך להיות הולם ומתאים לייעוד הזה. במידה ומבצעים שינויים בחלוקה הפנימית בבית ייתכן ויהיה צורך לשנות גם את האווירה שצבע הקיר מביא.
שיפוץ – לאחר שיפוץ בבית או כחלק בלתי נפרד ממנו.
רצון לשנות אווירה או לגוון את המראה של הבית.
צביעה לקראת כניסה לגור בדירה חדשה לגמרי.

הכנה לצביעת הקירות

למלאכת הצביעה צריכה להיות משימה מקדימה של קבלת החלטות בנוגע לאופן הצביעה, לעיצוב של החלל כולו אם יש בכך צורך ובבחירה של הגוונים המדויקים. חשוב לשים לב האם יש פגמים או חורים בקיר שצריך לתקן או לסתום לפני הצביעה, שכן אם לא עושים זאת הצביעה עלולה להתקבל לא אחידה והמראה של הקיר לא יהיה יפה ומושלם. כדאי לוודא שאין קורי עכביש או אבק שהצטבר בפינות ואם יש – להרחיק אותם לפני שמתחילים בעבודה.

חשוב לדעת שגם אם ניגשים למלאכה נחושים – התוצאה לא בהכרח תתקבל כמו צביעת קירות שתבוצע על יד אנשי מקצוע שזה העיסוק העיקרי שלהם. יחד עם זאת, יש את מי שחשוב לו לעשות דברים בעצמו ובעקבות כך הוא גם יפתח ערך רגשי עמוק וחזק לתוצאה. חשוב מאד להרחיק את כל החפצים שיש בחדר מהקירות וכמובן לכסות אותם על מנת שלא יהיו עליהם כתמים של צבע (שיהיה קשה מאד, עד בלתי אפשרי לחלוטין להסיר לאחר שיתייבש).

[list-posts-basic]

רהיטים או חפצים שמתלכלכים מהצבע

גם כאשר מנסים להגן ככל האפשר על הרהיטים שבחדר ומכסים אותם היטב – לעיתים עלולות טיפות צבע ללכלך את הספות או הרהיטים. במידה ומדובר בספות – חשוב מאד לאחר סיום הצביעה לבצע הערכה ולבדוק לעומק אם נגרם נזק של ממש בשל הצבע או שמא מדובר בכתמים קטנים בלבד. כך או כך – כדאי להזמין הביתה איש מקצוע מהתחום של ניקוי ספות שבעזרת מכשור מתקדם יוכל לנקות את הספה היטב ולהסיר את כתמי הצבע. חשוב לעיין מראש במחירון ניקוי הספות על מנת לדעת בדיוק מה כולל השירות ואיך אפשר יהיה להסתייע בו בדרך הטובה ויעילה ביותר.

לא כדאי שסיבה כזאת כמו כתמי צבע על הרהיטים תהיה מה שימנע מאנשים לשנות ולגוון את המראה של הבית שלהם. מדובר בשינוי אווירה שדרוש לכל אדם באשר הוא ובכל שלב בחיים ולכן כדאי מאד לשקול זאת בחיוב ולא לחשוש מנזקים קלים שאפשר מהר מאד ובסיוע מקצועי להתגבר עליהם לאחר סיום הצביעה.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ