אחרי החגים: ככה תיפטרו מהכתמים על הספות
שתף
ניקוי ספות בבית הלקוח

אחרי החגים: ככה תיפטרו מהכתמים על הספות

calendar 11 מאי 2021

יש לא מעט סיבות בגינן הספה שלכם עלולה להיתקע עם כתמים קשים ביותר, אבל כשיש מי שידריך אתכם וילמד אתכם דבר אחד או שניים על ניקוי ספות זה יכול להיות קל, פרקטי ובעיקר ישמש אתכם גם הרבה אחרי. 

יש לכם כתמי שתן של בעלי חיים? האם הילדים נגבו בידיהם את הספה או אפילו ציירו עליה עם צבעים? הנה כמה דברים על ניקוי ספות, סוגי הכתמים וכיצד תוכלו להיפטר מהם כך שהנזק יקטן ולא יגדל יתר על המידה. 

כתמי שתן של בעלי חיים – איך נפטרים מזה? 

בעלי החיים שלכם מטפסים כחלק משגרת יומם על הספה? ברח להן שתן על הבד? לצד הריח הנוראי כך גם הכתם שמסרב להעלם אז איך מסירים? קודם כול יידרש מכם לבדוק את סוג הבד, האם נדרש כאן ניקוי ספות בד או ניקוי ספות עור? ספות העשויות מבד או חומרים סינטטיים יהיו שונים מבד כותנה, פשתן וכד' ולכן בדיקת סוג הבד היא קריטית ביותר. 

לאחר שאתם יודעים את סוג הבד ווידאתם כי הוא אכן מאפשר ניקוי כתמי שתן אפשר לעבור למשימה עצמה והיא ניקוי ספות באמצעות מים פושרים עם מעט חומץ טבעי. בשלב הזה יש לקחת ספוגית ניקוי, לטבול בתערובת ולעסות על הריפוד בעדינות נקודתית לכתם השתן. 

בסיום ההליך יש לספוג חזרה את המים והחומץ שנספגו בנקודת השתן באמצעות מטלית יבשה בלבד. לאחר ניקוי הכתם יש לוודא כי נוצר הליך של ייבוש ספה. זה חשוב כי אם לא תבצעו זאת כאילו שלא עשיתם דבר, הרטיבות תישאר ומיד לאחר מכן יצוץ כתם נוסף שאתם לבטח לא צריכים או רוצים. 

הסרת כתמי יין מהספה בבית – כך תעשו את זה נכון 

נשפך יין על מערכת הישיבה היוקרתית שלכם? רוצים לעשות את זה לבד? עצרו רגע! זכרו אם  ותבחרו לבצע ניקוי ספות לבד אתם עלולים להגדיל את הכתם לאין שעור אלא אם יש בידיכם הניסיון והידע לעשות את זה נכון.

אז איך מנקים את זה? אם בכל זאת החלטתם לנקות כתם של יין לבד בשלב הראשון ספגו את הכתם באמצעות נייר סופג. לאחר ספיגת הכתם, טבלו מטלית לחה במים עם קצת סבון ושפשפו בעדינות רבה בתנועה מעגלית את הכתם. נקו מהשוליים פנימה ולא הפוך שאחרת אתם עלולים להגדיל את הכתם. 

בסוף הפעולה סחטו את המטלית, הסירו את שאריות הסבון ממנה ואם עדיין זה לא עזר, עצרו רגע אולי כדאי שתדברו עם אנשי מקצוע שמבינים ויכולים לשחרר את הספה מהכתם. שואלים את עצמכם מה שירות מקצועי של ניקוי ספות היה עושה במצב הזה? 

 

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ