ניקוי ספות עור מחיר
שתף
שאיבת אבק הספה ולכלוכים

ניקוי ספות עור מחיר

ינון יזדי
ינון יזדי

ספה היא רהיט בסיסי שיש לכל אחד מאיתנו בבית. לא זאת בלבד, הספה היא אחד מהרהיטים שאנחנו משתמשים בהם הכי הרבה, כך שיש לה חשיבות רבה בעיני רובנו. ספות יכולות להיות עשויות ממספר חומרים מרכזיים, כגון עור, עור הפוך, זמש, בד, ועוד. ספות עור, שונות במהותן מספות העשויות מחומרים אחרים, ועל כן, גם אופן הניקוי שלהן שונה. 

כמה עולה ניקוי ספת עור?

באופן כללי, מחיר ניקיון ספה משתנה בהתאם למספר תבחינים, כגון גודל הספה, החומר ממנו היא עשויה, מידת השחיקה שלו, סוג החומר שבו משתמשים, וסגנון הניקוי.

אם כן, מחירי הניקוי נקבעים בהתאם למשתנים אלו, אך באופן כללי, עלות ניקוי ספות עור נעה בטווח שבין 180 שקלים לבין 490 שקלים, במרבית המקרים. 

כך לדוגמא, ניקוי ספת עור דו מושבית תעלה לכם 220 שקלים, וניקוי ספת עור תלת מושבית תעלה 280 שקלים.

אם תרצו לנקות גם ספת עור דו מושבית וגם ספת עור תלת מושבית, המחיר הכולל אותו תשלמו יהיה 390 שקלים בלבד.

אך כאמור, המחיר הסופי עלול להשתנות, בהתאם לתוספות שהלקוח מבקש, או מאפיינים נוספים שמשפיעים על מלאכת הניקיון.

ממה נובע התמחור?

כאמור, מספר גורמים יכולים להשפיע על עלות ניקוי ספות. לדוגמא, ספות גדולות, מעבר לזמן הניקוי, דורשות שימוש ביותר חומרי ניקוי.

כמו כן, חומרי ניקוי אחדים נחשבים לעדינים יותר, ועם זאת, גם יעילים ואפקטיביים יותר. כך, שימוש בהם הוא האידיאלי ביותר, אך גם העלות שלהם גבוהה יותר לרוב.

גם טכניקת הניקוי, שמשתנה בהתאם לחומר המרכזי שממנו עשויה הספה, משפיעה רבות על התמחור. לדוגמא, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות עשוי להפחית את עלות הניקוי הכוללת.

בכל אופן, עלות ניקוי ספת עור תשתנה בהתאם לגורמים רבים. לכן, עדיף להתייעץ עם מנקה ריפודים מקצועי, לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית, בשקלול של כלל הנסיבות והצרכים.

הזול הוא היקר

חשוב מאוד לזכור, שהדרך הקצרה לעיתים עלולה להתגלות כדרך ארוכה. כלומר, אם תחסכו בעלות ניקיון הספות, ותבחרו חומרי ניקוי לא איכותיים – אתם עלולים להזיק לספה באופן ניכר, עד שתאלצו להתמודד עם עלויות גבוהות הרבה יותר כדי לתקן את אותם נזקים.

המשפט "הזול הוא היקר" פוגש אותנו בתחומים רבים בחיים. כך לדוגמא, אם תרכשו ביטוח זול לרכב, תוכלו לגלות שכאשר עולה הצורך להשתמש בו, פתאום ישנן בעיות, וההשקעה הקטנה שלכם במחיר הופכת להשקעה גדולה מאוד, שכוללת התעסקות בבירוקרטיה מול גופים שונים, בזבוז זמן, אנרגיה ומשאבים, ולחץ נפשי.

בדיוק כך, גם בנושא ניקוי ספות שווה להשקיע בניקוי איכותי ומקצועי, ולשלם את המחיר – כדי שלא תצטרכו לשלם מחיר כפול לאחר מכן, שכולל מפח נפש ואף הרס של הספה שלכם, שייאלץ אתכם לרכוש ספה חדשה.

ניקוי ספות זולניקוי ספות מקצועי
תשלום זול, אך יש סיכוי גדול יותר שהספה תינזק בעת הניקוי, בגלל חוסר מקצועיות או ידע.תשלום מעט יקר יותר, אך השקעה משתלמת לאורך זמן.

כלומר, לפעמים נרגיש שחסכנו הרבה, כי הצלחנו לבצע פעולה מסוימת במחיר זול הרבה יותר – אבל לאורך זמן, אפשר לשלם עליה כפליים.

למשל, שימוש בחברת ניקוי ספות זולה יכול לגרום לכך שצוות העובדים שלה לא יהיה מקצועי מספיק, ויהיה עלול לפגוע בספה.

אם כן, אם אתם אוהבים את הספה שלכם, וחפצים בכך שהיא תמשיך לשרת אתכם לעוד זמן רב, אל תנסו לקצר תהליכים – ותשקיעו בניקוי ספת עור מקצועי.

אצלנו במאסטר קלין, תוכלו להנות מעבודה באיכות הגבוהה ביותר, עם צוות עובדים מקצועי בעל ניסיון רב, תוך התאמה אישית מלאה לכל מקרה ומקרה.

כמה עולה ניקוי ספות עור נטוצי?

ניקוי ספות עור נטוצי עולה בין 180-490 שקלים, והמחיר הסופי ייקבע בהתאם למשתנים הרלוונטיים, כמו גודל הספה, טכניקת הניקוי הנדרשת, והתחשבות באיכות הספה.

ספות עור נטוצי הן מוצר יקר, כך שיש להיזהר בניקיונן ולא להזיק לריפוד העור. לכן, טכניקת הניקוי תהיה מסוימת, ותתחשב בכך שהמוצר איכותי ולכן אינו אמור להינזק בקלות, לצד העובדה שמדובר במוצר יוקרתי שיש להיזהר בו ולהשתמש בחומרי ניקוי איכותיים יותר.

כמה עולה ניקוי ספות עור ניקולטי?

מחיר ניקוי ספות עור ניקולטי ינוע בטווח שבין 200 שקלים ועד 500 שקלים. בדומה לנטוצי, ניקולטי היא חברת ריהוט בינלאומית ובעלת שם, ולכן ספות העור שהיא מייצרת הן איכותיות ביותר, אך גם עדינות ויקרות מאוד. 

לכן, המחיר שתשלמו על ניקוי ספות עור ניקולטי יתחשב בכך שמדובר בניקוי מקצועי ששם לנגד עיניו את השמירה על הספה, תוך שימוש בחומרים איכותיים ביותר וטכניקות ניקוי שמתאימות לספה הספציפית.

כמה עולה ניקוי ספות עור מקצועי?

ניקוי ספות עור מקצועי יכול להגיע לעד כ-500 שקלים, וזאת בהתחשב בסוג הספה ובגודלה. ניקוי ספות עור מקצועי יהיה משתלם במיוחד, מכיוון שהמחיר שתשלמו כולל גם תחושה של ביטחון ורוגע, כאשר הספה שלכם בידיים טובות ומקצועיות.

כמה עולה ניקוי ספות הפוך?

מחיר של ניקוי ספות הפוך יכול לנוע בין 190 שקלים ועד 480. ספות עור הפוך, הידועות גם כספות זמש, הינן ספות עדינות שדורשות ניקוי עדין ורך, בשימוש בחומרי ניקוי שאינם עוצמתיים מדי.

הזמש הוא חומר ייחודי, שרגיש במיוחד ללכלוך ולמים. לכן, שיטת הניקוי שלו תהיה ייחודית, בעוד היא מתחשבת בכל הגורמים הרלוונטיים הללו.

כיצד ניתן לשמור על ספת עור לאורך זמן?

ניתן למנות כמה דרכים כיצד לשמור על הספה לאורך זמן, למשל לאחר ניקוי מקצועי.

 • הימנעו מלהציב את ספת העור חשופה לאור שמש ישיר, או ליד מקורות חום. דבר זה עלול לגרום לעור לדהות או להיסדק בקצב מואץ.
 • הרחיקו את ספת העור מחפצים חדים, כגון מספריים או סכינים, כדי למנוע נזק בשוגג.
 • הימנעו משימוש בכימיקלים קשים. חומרי ניקוי שוחקים את ספת העור.
 • שאבו את האבק מהספות לעיתים יחסית קרובות, כדי להסיר לכלוך ופסולת שעלולים לגרום לבלאי.
 • הימנעו משימוש בסבונים או חומרי ניקוי קשים על ספת העור, שכן הם עלולים להסיר את השמנים הטבעיים מהעור ולגרום לו להתייבש ולהפוך לשביר.
 • אם ספת העור שלכם נרטבת, ספגו את הלחות עם מטלית רכה ויבשה והימנעו מהפעלת חום על האזור.

אם אתם מעוניינים לנקות את הספה שלכם, לא משנה באיזו דרך תבחרו, חשוב מאוד לוודא מהו החומר המרכזי ממנו עשויה הספה, ואיך ראוי להתייחס אליה בניקוי. שימוש בטכניקת ניקוי לא נכונה, עלול לייצר יותר נזק מאשר תועלת.

כמו כן, מומלץ להימנע משימוש בכימיקלים קשים או בחומרי ניקוי שוחקים, שכן הם עלולים גם כן להזיק לעור. זכרו, הספה היא מהרהיטים השמישים ביותר בבית, וברצון כולנו לשמור עליה יפה ומושלמת לכמה שיותר זמן. 

על כן, אם אינכם בטוחים מהי הדרך הטובה ביותר לנקות את ספת העור שלכם, ואילו חומרים בריאים לעור הספה ואילו לא, ההמלצה הטובה ביותר היא לבדוק את הוראות היצרן, או להתייעץ עם מנקה ריפודים מקצועי. 

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ונחזור אליכם בהקדם.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אליי
  וואטסאפ