מנקים את הרכב לבד? המדריך המלא לניקוי הרכב
שתף
ניקוי ריפודים - המדריך שיעשה לכם סדר

מנקים את הרכב לבד? המדריך המלא לניקוי הרכב

calendar 29 אוגוסט 2021

רוצים לנקות את הרכב שלכם לבד ועל הדרך לא לפסוח על הליך ניקוי ריפודי רכב שלכם? באמצעות המדריך של קלין סופה תוכלו גם אתם לנסות ולנקות את הכתמים שנותרו על מושבי הרכב ולהשיב את המראה המושלם. 

ניסיתם הכול ובכל זאת לא הצלחתם לנקות לבד? קלין סופה – עוזרים לכם לעשות את זה נכון ועל הדרך מלמדים אתכם דבר אחד או שניים על תחזוקת רכב ושמירת הניקיון. 

איך מסירים כתמים ממושבי עור? 

ניקוי ריפוד רכב יכול לגלות כתמים בולטים על ריפוד בהיר או להיפך, בשלב הזה מנסים להעביר מטלית עם טובי החומרים ובכל זאת הכתם לא נעלם. אם זה נשמע לכם מוכר הנה משהו שאתם צריכים לעשות כדי להסיר את הכתם גם כשמדובר בריפודי עור. 

אז ראשית כל מה שיהיה עליכם לעשות זה לקחת דלי מים חמים, לערבב פנימה אבקת כביסה ולשפשף בעדינות על גבי הכתם. לאחר מכן יש לקחת מטלית לבנה ומים קרים ולנגב שוב את נקודת הכתם. יש לחזור על הפעולה הזאת כמה וכמה פעמים עד שהמראה הנקי יתגלה בפניכם. 

האם המושבים עשויים מבד? הסרת כתם רטוב ידרוש מכם להשתמש במעט סודה לשתייה וחומץ, זה חשוב כי אלו הם חומרים שיכולים לספוח את הכתם הרטוב. כמו כן מיד לאחר פעולה זו יש לעבור עם מטלית לחה. אם כתם נגרם באותם הרגעים חשוב מאוד לקרצף אותו באותו הרגע זאת כדי שלא ישתחל פנימה אל סיב הבד ואז זה עלול להיות אבוד מראש. 

אם מדובר בכתמים של עובש או אפילו דיו כי הרכב שלכם משמש לא פעם לעבודה ובמקרה השארתם עט מונחת על המושב, כל מה שיידרש מכם זה פיזור סודה לשתייה נקודתית, להמתין שעה או שעתיים ולאחר מכן עם חומץ, אבקת כביסה ומים לנקות שוב את מיקום הכתם. 

איך מבטלים נזקים וכתמים ממושבי בד? 

ניקוי ריפוד רכב מבד יתבצע באמצעות שואב אבק בדומה לספות שיש לנו בבית. כמו כן במסגרת הניקוי אפשר לקחת מטלית לחה ובאמצעותה לנגב או להסיר כתמים. 

אם יש שיער של בעלי חיים על המושבים יש לקחת כפפות מגומי ולעבור נקודתית על השיער, תתפלאו אבל בזכות חשמל סטטי השערות תדבקנה אל הכפפה והנה לכם, מושבי רכב נקיים הפעם ללא עקבות ושיער. להשלמת המשימה יש לעבור עם שואב אבק ואז עם מטלית לחה לעבור על המקום ולסיים את משימת הניקוי. 

בסיכומו של דבר משימת ניקוי ריפודי הרכב והרכב בכללותו יכולה להיות משימה פשוטה או מורכבת ביותר, תלוי כמה תחליטו להשקיע על תחזוקה שוטפת המצריכה לפחות שאיבה אחת לחודשיים.

נסו שלא לעשן ברכב מכיוון שהריחות עלולים להיטמע חזק בתוך הבד ובו זמנית היעזרו בחומרי התזה שתפקידם מניעת הצטברות של נגעים, לכלוך ואפילו חדירת לכלוך ונוזלים למושב עצמו. השקעתם יותר? צפו לתוצאה מדהימה בפרט אם אתם מתכננים למכור אותו לכל המרבה במחיר. 

חושבים שעשיתם את הכול ואין לכם את הזמן, המשאבים או הכוח להתמודד עם הניקוי הזה? קלין סופה, עושים את העבודה הקשה עבורכם! 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ