איך להסיר אבק וכתמים מהספות
שתף
5 טיפים - איך לנקות את הספה ולהסיר כתמים

איך להסיר אבק וכתמים מהספות

calendar 19 נובמבר 2018

אם הגעתם לכאן סימן שאתם בעניין לחדש את הספות שלכם, בין אם מדובר בשירות ניקוי ספות מקצועי או ניקוי ספות מעור או בניקוי ספות בד הטיפים נכתבו עם ניסיון של מעל 10 שנים בניקוי ספות מכל הסוגים!

טיפ מספר 1 לניקוי ספות – להצטייד בשואב מים/מגבת מתאימה וגדולה

הכלי החשוב ביותר לתהליך, שואב מים שיסייע לכם לשאוב את המים או מגבת שתאפשר לכם לנקות את הספה מיד אחרי שימוש במים או שאר חומרים טבעיים, כתבתי במאמר אחר איך לנקות ספה באמצעות חומרים טבעיים 

ניתן לקרוא במאמר ההוא בעיון, המגבת צריכה להיות פשוטה או שואב מים פשוט עם כוח.

טיפ מספר 2 לניקוי ספות – מברשת מתאימה

הרבה אנשים שמתחילים לנקות בצורה עצמאית את הספות בד שלהם (בדרך כלל) משתמשים במברשת ברזל או מבשרת לא עדינה מה שיוצר חתכים בספה ועלול אפילו להרוס את הספה, זהירות 🙂

 

ניקוי ספות מבד שלב הספיחה

 

 

טיפ מספר 3 לניקוי ספות – שימוש במינון מים נכון

נכון יש לכלוך זה לא אומר שצריך להשתמש בזרנוק מים ועצמתי ולהרוס את הבית, הכינו כמה כוסות מים ולאט לאט פזרו בעדינות מים או שאר חומרים טבעיים על הספה, ככה שיהיה נוח לספוג את המים, ולהבריש את הספה.

טיפ מספר 4 לניקוי ספות – סיפוח הנוזלים בצורה נכונה

פה נכנס האלמנט המכריע, האם יש ביכולת שלכם לבצע סיפוח נוזלים, בצורה שתוציא את האבק והחיידקים המצטברים על הספה ויאפשרו לספה לקבל מראה חדש,אני מצרף לכם לינק לסרטון שלי להמחיש את העצמה שצריך בשביל להצליח בסיפוח הנוזלים.

טיפ מספר 5 לניקוי ספות – סובלנות צריך זמן ייבוש

סיימתם לנקות את הספה לא למהר לשבת על הספה, יש צורך בזמן ייבוש של לפחות 10-12 שעות, במקרים בהם נעשתה עבודה על ידי איש מקצוע זמן הייבוש עשוי להיות פחות, מאחר וספיחת הנוזלים נעשתה בצורה מקצועית ויסודית ויצרה ייבוש מסוים לספה.

 

לסיכום:

ניקוי הספה בצורה עצמאית דורש עבודה של לפחות יום שלם, למי שחושב שמדובר בזמן עבודה קצר אז זהו שמדובר בתהליך פיזי למדי, אע"פ שהשקעתם זמן עדיין יש קושי להגיע לתוצאה מושלמת ללא שימוש בטכנולוגיה, במידה ותרצו להשתמש בשירותי הניקוי ספות שלנו אתם מוזמנים לחייג אלינו בצורה ישירה – ונשמח לעמוד לרשותכם. חייגו – 1700501581 שיהיה לכם יום נקי!

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ