ניקוי גינות

02 ספטמבר 2018
שתף כתבה:

הרבה פעמים ניתן ללמוד על אופי של בית או משפחה ממבט חטוף על הגינה שלהם.

זה לא מדע מדויק אבל בהרבה מקרים הטיפול בגינה יוכל לשקף את ההוויי של הבית.

אין ספק שניקיון הבית קודם לניקיון החוץ. ובבתים מסוימים אין מספיק זמן או כלים לנקות את הגינה באופן תכוף וייסודי הנדרש כדי שהיא תיראה במלוא הדרה ופארה.

אחת הטעויות הנפוצות לגבי הנושא של ניקיון הגינה הוא ששמירה על הניקיון והסדר בגינה לא פחות חשוב מהשמירה על הניקיון בתוך הבית. ולפעמים אי הניקיון של הגינה עשוי לגרום יותר נזק מאשר לכלוך בתוך הבית

אחת הסיבות המרכזיות לכך היא תנאי מזג האוויר המאפשרים ללחות לדבוק בחפצים או ברהיטים בגינה ולעיתים להעביר חיידקים או מחלות במידה והיו בעלי חיים בגינה וכד’.

לפעמים אנשים מגלים שהגינה שלהם הפכה להיות למשהו אחר לגמרי,  מגלים שהגינה הוזנחה ועכשיו יש בה שאריות של  חפצים /רהיטים , שהושלכו כלאחר יד והיא מוזנחת ועזובה ובעצם שינתה את ייעודה למחסן.

במידה ויש לבית שלכם גינה צמודה הרי שזכיתם בפוטנציאל לשיפור איכות החיים שלכם – הצמחיה הירוקה משחררת חמצן לאוויר והיא מנקה את האוויר שאתם נושמים. מעבר ליתרונות הגדולים שבהמצאות בטבע כדי להירגע ולהרגיש טוב ברמה הנפשית וליהנות מפריחה ולבלוב. השקעה בטיפול בגינה שלכם הוא בעצם השקעה בעצמיכם ובשיפור איכות החיים שלכם.

אך במידה והגינה שלכם מצריכה מכם טיפול רב שאין באפשרותכם לבצע וגם אם אתם או קודמיכם הזנחתם את הגינה אל תאמרו נואש. ניתן לנקות ולחדש את הגינה שלכם עבורכם ביסודיות ובמהירות וגם בלי שתצטרכו לשבור תכנית חיסכון עבור הפעילות.

אנחנו יודעים להשיב לגינה שלכם, בין אם בבית משותף או בבית פרטי, את חייה כגינה.

אנחנו יודעים לפנות מהגינה גרוטאות, מכשור מכל הסוגים, חומרי בניה, לכלוך עירוני או ביתי, עשבייה, בעלי חיים מזיקים שקבעו את מקומם בה (חולדות, עכברים, נברנים) או שמצאו בה את מותם, גזם ופסולת מן הצומח. כמו כן אנו יודעים לגזום עצים ואו שיחים שצמחו מעבר לרצוי ומפריעים לחיים בתוך ואו מחוץ לגינה, לרבות עבודה בגובה עם מכשור מתאים, מיגון למבצעים ולסביבה. חיתוך ענפים בגובה היא מומחיות בפני עצמה, הן מצד הגישה לגובה והן מצד ביצוע הניסור כך שבנפילת הענף לקרקע לא ייגרם נזק לגוף ואו לרכוש.

את הפינוי אנחנו מבצעים לפי הכללים והתקנות של הרשות המקומית לפינוי פסולות, כך שיימנע מצב של קנסות כלפי הפינוי ואם חלק מהפסולת ניתן למחזור, אנחנו דואגים שיגיע למקומות הייעודיים באיזור הפינוי.

ביכולתנו להעמיד צוותים של ניקוי גינות בהתאם לכמות הפסולת, סוג הפסולות  והזמן שניתן לביצוע הניקוי.

לאחר הניקיון של הגינה נוכל גם לבצע פעולות לחידוש הגינה מבחינת הצמחייה שבה:

אנחנו יודעים להכין את הגינה לכל מטרה : שתילת פרחים, עצי נוי, עצי פרי, גדר חיה והתקנת מתקנים. אנחנו מומחים בתכנון וביצוע של גינות לרבות נוי, צמחיה, מתקני שעשועים, משחק ובטיחות.

כחלק מהפעילות השוטפת שלנו נוכל לחזור על הפעולה בשוטף ולדאוג לתחזוקה שוטפת של הגינה שלכם  אנחנו מציעים תחזוקה שוטפת לרבות, שירות ניקיון, טיפול בצומח ובמתקנים, גיזום עצים, טיפול בשיחים ובגדרות של צמחיה, טיפול בעשביה ובמזיקים.

אבל הכל מתחיל בניקיון! ובניקיון אנחנו הראשונים והיעילים ביותר שתוכלו לשכור לטובת תוצאה מתאימה ונשמח לסייע לכם בניקיון הגינה שלכם ושיפור איכות החיים שלכם בקלות ובמהירות.

Rate this post
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


המלצות
הזמנו ניקוי קיבלנו ספה חדשה מהיום להיום והשירות מקצועי יעיל וחייכני תודה רבה ינון
RON WEIS
RON WEIS
18:23 15 Aug 19
One of the best. Just perfect service.
ness Tube
ness Tube
17:22 14 Aug 19
שירות מעולה ואדיב מקצועיות והבנה בסוגי הרהיטים השוניםהגיעו בזמן ואף הקדימותודה יינון ונתנאל!
Shlomi Dvir
Shlomi Dvir
13:43 12 Aug 19
איזה שירות מדהים, הזמנתי ניקוי ספות וקיבלתי שירות מהיום להיום (לטובת אירוח) תודה לינון ולצוות. אגב בדרך כלל אני לא כותב ביקורות אבל הפעם אין לי מילים, הבית נוצץ תודה רבה.
Eyal Rahamim
Eyal Rahamim
11:38 04 Aug 19
אני ממש מופתעת מהביקורות הטובות שקראתי.. אני מרגישה חובה לכתוב מה שעברנו כדי שלקוחות נוספים לא יפגעו !!! אנחנו הזמנו את מאסטר קלין לנקות כריות של ספות מרפסת שהתלכלכו מחומר אטימה של בינין . אחרי ששלחתי תמונות והובטח לי שזה ניתן להסרה, קיבלתי הצעת מחיר. ציינתי בפניו כמה פיצים שמדובר בכריות יקרות ולכן אנחנו מעדיפים לנקות את הכריות ולא להחליפן . עלות הניקוי לא היה זול אבל בחרנו באפשרות הזו. הגיע אלינו בחור עובד של החברה - אחרי שהתקשר 3 פעמים ודחה את שעת הגעתו ( 19:30 בערב!!) הוא היה חסר סבלנות וציין בפנינו שהוא מצפה לטיפ ( עוד לא ראה את העבודה!!).התחיל לעבוד על הכריות בזמן שבעלי ניסה להשכיב את הבנות לישון וקרא לו כעבור 10 דקות אחרי שהכרית הראשונה נקרעה!!!. ביקשנו שיפסיק את העבודה ויצרתי קשר עם המנהל ״ינון״. תחילה היה אדיב ונחמד אך כאשר גילה שעל מנת להחליף כרית אחת צריך לקנות סט שלם הוא סירב לשלם. מאותו רגע התקשורת איתו ( שהיתה בהודעות ) היתה עויינת ולא נעימה. לבסוף ניתק קשר -״ אני יוצא מהסיפור הזה תטפלי בזה את מכאן..״ בקיצור קנינו סט חדש שעלה לנו המון כסף ולא זכינו לשום פיצוי ממאסטר קלין. ברור לכולנו שלא תמיד השירות שמציעים מתקבל , אבל נדיר שאני לא מקבלת שירות או אחריות על מה שנעשה או מה שהושחט.. לנו זו חולה ראשונה מסוגה. אז במקרה שלנו לא היה שירות, לא היתה איכות, לא היתה אחריות ולא היה נעים!! מודה שפניתי אליהם לא דרך המלצה אלא בגלל שהיו בין הראשונים בדפדפן ... טעות לעולם חוזרת!!!
katia orvin
katia orvin
13:53 03 Aug 19
שירות שקשה לתאר במילים!הזמנו אני וכלתי ושנינו מרוצות עד השמים!תודה!
Ronit Ellner
Ronit Ellner
07:09 29 Jul 19
אחלה שירות בכל המובניםעמידה בזמניםניקוי מקצועי ויסודי!תותחים!!
Tal Shavit
Tal Shavit
07:39 25 Jul 19
אין מה להמשיך לחפש, ניקוי מקצועי אדיב ואמין. אחרי שרואים את התוצאה לא מבינים למה חיכינו כל כך הרבה זמן עם ניקוי הספות בסלון. מומלץ ביותר.
גיל ציוני
גיל ציוני
12:50 16 Jul 19
ינון בחור מקסים, נתן שרות מהיר ויעיל! במחיר מצויין! ממליצה מאוד!
Anat Bar
Anat Bar
09:25 04 Jul 19
יצרתי קשר עם מאסטר קלין, וכבר למחרת דאגו להגיע ולעשות את העבודה. שירות מהיר ומקצועי ותוצאה מצוינת. חידוש של ספה בשעה, ניקוי והסרת אלרגנים והסלון שלנו נראה כמו חדש. שירות מעולה!
Ethan Dvir
Ethan Dvir
09:50 24 Jun 19
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו
1700-501-581
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:מבצעים
השירותים שלנולייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם