ניקוי גינות
שתף
ניקוי גינות

ניקוי גינות

calendar 2 ספטמבר 2018

הרבה פעמים ניתן ללמוד על אופי של בית או משפחה ממבט חטוף על הגינה שלהם.

זה לא מדע מדויק אבל בהרבה מקרים הטיפול בגינה יוכל לשקף את ההוויי של הבית.

אין ספק שניקיון הבית קודם לניקיון החוץ. ובבתים מסוימים אין מספיק זמן או כלים לנקות את הגינה באופן תכוף וייסודי הנדרש כדי שהיא תיראה במלוא הדרה ופארה.

אחת הטעויות הנפוצות לגבי הנושא של ניקיון הגינה הוא ששמירה על הניקיון והסדר בגינה לא פחות חשוב מהשמירה על הניקיון בתוך הבית. ולפעמים אי הניקיון של הגינה עשוי לגרום יותר נזק מאשר לכלוך בתוך הבית

אחת הסיבות המרכזיות לכך היא תנאי מזג האוויר המאפשרים ללחות לדבוק בחפצים או ברהיטים בגינה ולעיתים להעביר חיידקים או מחלות במידה והיו בעלי חיים בגינה וכד’.

לפעמים אנשים מגלים שהגינה שלהם הפכה להיות למשהו אחר לגמרי,  מגלים שהגינה הוזנחה ועכשיו יש בה שאריות של  חפצים /רהיטים , שהושלכו כלאחר יד והיא מוזנחת ועזובה ובעצם שינתה את ייעודה למחסן.

במידה ויש לבית שלכם גינה צמודה הרי שזכיתם בפוטנציאל לשיפור איכות החיים שלכם – הצמחיה הירוקה משחררת חמצן לאוויר והיא מנקה את האוויר שאתם נושמים. מעבר ליתרונות הגדולים שבהמצאות בטבע כדי להירגע ולהרגיש טוב ברמה הנפשית וליהנות מפריחה ולבלוב. השקעה בטיפול בגינה שלכם הוא בעצם השקעה בעצמיכם ובשיפור איכות החיים שלכם.

אך במידה והגינה שלכם מצריכה מכם טיפול רב שאין באפשרותכם לבצע וגם אם אתם או קודמיכם הזנחתם את הגינה אל תאמרו נואש. ניתן לנקות ולחדש את הגינה שלכם עבורכם ביסודיות ובמהירות וגם בלי שתצטרכו לשבור תכנית חיסכון עבור הפעילות.

אנחנו יודעים להשיב לגינה שלכם, בין אם בבית משותף או בבית פרטי, את חייה כגינה.

אנחנו יודעים לפנות מהגינה גרוטאות, מכשור מכל הסוגים, חומרי בניה, לכלוך עירוני או ביתי, עשבייה, בעלי חיים מזיקים שקבעו את מקומם בה (חולדות, עכברים, נברנים) או שמצאו בה את מותם, גזם ופסולת מן הצומח. כמו כן אנו יודעים לגזום עצים ואו שיחים שצמחו מעבר לרצוי ומפריעים לחיים בתוך ואו מחוץ לגינה, לרבות עבודה בגובה עם מכשור מתאים, מיגון למבצעים ולסביבה. חיתוך ענפים בגובה היא מומחיות בפני עצמה, הן מצד הגישה לגובה והן מצד ביצוע הניסור כך שבנפילת הענף לקרקע לא ייגרם נזק לגוף ואו לרכוש.

את הפינוי אנחנו מבצעים לפי הכללים והתקנות של הרשות המקומית לפינוי פסולות, כך שיימנע מצב של קנסות כלפי הפינוי ואם חלק מהפסולת ניתן למחזור, אנחנו דואגים שיגיע למקומות הייעודיים באיזור הפינוי.

ביכולתנו להעמיד צוותים של ניקוי גינות בהתאם לכמות הפסולת, סוג הפסולות  והזמן שניתן לביצוע הניקוי.

לאחר הניקיון של הגינה נוכל גם לבצע פעולות לחידוש הגינה מבחינת הצמחייה שבה:

אנחנו יודעים להכין את הגינה לכל מטרה : שתילת פרחים, עצי נוי, עצי פרי, גדר חיה והתקנת מתקנים. אנחנו מומחים בתכנון וביצוע של גינות לרבות נוי, צמחיה, מתקני שעשועים, משחק ובטיחות.

כחלק מהפעילות השוטפת שלנו נוכל לחזור על הפעולה בשוטף ולדאוג לתחזוקה שוטפת של הגינה שלכם  אנחנו מציעים תחזוקה שוטפת לרבות, שירות ניקיון, טיפול בצומח ובמתקנים, גיזום עצים, טיפול בשיחים ובגדרות של צמחיה, טיפול בעשביה ובמזיקים.

אבל הכל מתחיל בניקיון! ובניקיון אנחנו הראשונים והיעילים ביותר שתוכלו לשכור לטובת תוצאה מתאימה ונשמח לסייע לכם בניקיון הגינה שלכם ושיפור איכות החיים שלכם בקלות ובמהירות.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ