שירותי ניקוי ספות חידוש או תיקון ספה
שתף
שירותי ניקוי ספות

שירותי ניקוי ספות חידוש או תיקון ספה

calendar 17 מאי 2020

שנת 2020 הביאה איתה נגיף מעניין והחל עידן חדש של מודעות לחשיבות הניקיון ולכל החיידקים שאנחנו נחשפים אליהם מדי יום כמעט בכל פעולה שאנחנו מבצעים. אחרי הסגר הארוך והשהייה המרובה בבית, הנפגעת העיקרית היא – איך לא? הספה!

בין המרתונים של נטפליקס הארוחות המשפחתיות, שיחות ופגישות בזום הפכו את הספה למרכז הבית והמקום המושלם לאוסף פירורים, כתמי יין, ושאריות אוכל יש לכם גם חיית מחמד בבית אז החגיגה גדולה ומכופלת.

למה חשוב לנקות את הספה?

לא רק בתקופת הקורונה הספה היא מרכז החיים בבית, כל בני הבית עוברים דרכה במהלך היום והיא צוברת לכלוך יותר מכל מקום אחר בבית. על מנת לשמור על בריאות כל דיירי הבית רצוי לבצע ניקוי יסודי באופן תדיר של לפחות פעם בחצי שנה, ניקוי יסודי גם ישמור על הספה ימנע את הבלאי שלה ויאריך ימיה.

איך לשמור על הספה בשגרה?

כמו שציינתי הספה היא מרכז החיים בבית ולכן מעבר לניקוי היסודי מומלץ לבצע מספר פעולות אחת לשבוע בבית, שאיבת הלכלוך תמנע הצטברויות של פירורים ושאריות שנופלות על הספה, כמו כן, במידה ויש בעל חיים בבית חשוב לשאוב בתדירות גבוהה יותר כי לפרווה תכונה מעצבנת שהיא נדבקת ולבד ומצטברת.

במידה והכריות נשלפות מומלץ לאוורר אותן כדי להימנע מריחות קשים, ניקוי ספות מעור מומלץ בנוסף לשאיבה גם לבצע ניגוב יסודי באמצעות מטלית לחה. מומלץ לנקות כתם באמצעות חומר חיטוי כמה שיותר מהר מרגע היווצרותו.

איזה ספות אנחנו מנקים?

אנחנו במאסטר קלין מתמחים בניקוי ספות מכל הסוגים החל מניקוי ספות מעור, ספות מבד או מכותנה, ספות מקטיפה, ריפודים, מזרנים ועוד. אנחנו נדאג שהספה תחזור להיות כמו ביום הראשון שקניתם אותה.

הספה היא רהיט יקר ומאוד בולט בבית ולכן מצבה משפיע על נראות כל פנים הבית, אנחנו נדאג לטפל בכל סוגי הכתמים בטיפול ייחודי ומתאים מכתמים של בעלי חיים, כתמי דיו, כתמי זיעה, יין ושתן.

למה אצלנו?

הניסיון הרב שצברנו הביא אותנו לפיתוח שיטה ייחודית אשר מסוגלת להתמודד עם כל כתם, קשה ככל שיהיה עד להגעת תוצאות מרהיבות ולפעמים גם שוכחים איך הספה אמורה באמת להיראות!

שיטת הניקוי הייחודית שלנו כוללת מספר שלבים על מנת להגיע לכל שכבות הספה, באמצעות הזרקת חומרי חיטוי עד לעומק של 10 ס"מ לצורך קטילת חיידקים, נטרול ריחות ורענון מלא של הספוגים להחזרת הנוחות כמו ביום הראשון.

אנחנו מגיעים עד לבית הלקוח ומתחייבים ל 100 אחוזים, לא ניקינו- לא תשלמו! וניתנת לכם האפשרות להדגמה חינם בביתכם, החומרים בהם אנחנו משתמשים הם אורגניים ידידותיים לסביבה ולחיות המחמד מחירון ניקוי ספות מהמשתלמים ביותר בארץ, והניקוי מתבצע על ידי צוות מקצוענים ומיומנים שידעו לתת מענה ופתרון איכותי לכל בעיה שעלולה לצוץ.

דעו!

קורה לעתים קרובות, חוק מרפי איך לא?! שלאחר הניקוי נשפך נוזל על הספה שמאבד את אפקט הניקוי וכדי להבטיח את הנאת לקוחותינו מהניקוי לאורך זמן אנחנו מתחייבים לחזור תוך 3 שבועות ממועד הניקוי עם 50 אחוז הנחה על מחירון ניקוי ספות שלנו.

לקבלת הצעת מחיר חייכו עכשיו למספר 1-700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ