מוכרים את הבית? כך תרשימו קונים פוטנציאליים
שתף
ניקוי ספה בדירה למכירה

מוכרים את הבית? כך תרשימו קונים פוטנציאליים

calendar 27 נובמבר 2019

מוכרים את הבית? כך תרשימו קונים פוטנציאליים

מכירה של בית או דירה היא משימה מאתגרת מאד וכלל לא פשוטה. המטרה והרצון הם לסיים עם המכירה כמה שיותר מהר ולשם כך כדאי מאד לבצע פעולות שונות שעשויות להרשים את מי שמגיע להתרשם מהבית ואולי גם ידחפו אותו להחליט שהוא קונה. אמנם לא מדובר במדע מדויק אך מדובר בפעולות אינטואיטיביות שאינן מסובכות לביצוע ויכולות להשרות אווירה נינוחה, נעימה וחיובית בבית בעת הביקור של הקונים הפוטנציאליים והן תהיינה בגדר כאלה שכדאי לבצע, שכן נזק הן לא יכולות להביא. אם הקונה יתרשם ויחליט להגיע לביקור נוסף או להתקדם צעד נוסף אל פגישת הקנייה – הרי שהפעולות האלה לבטח תרמו ולכן כדאי לאמץ אותן.

מה עושים כדי להרשים קונים פוטנציאליים?

הרעיון הוא ליצור בבית אווירה רגועה, נעימה ושלווה על מנת שהקונים הפוטנציאליים שמגיעים לראות את הבית ירגישו בנוח וירצו להישאר ולדמיין את עצמם גרים בבית הזה. הנה כמה רעיונות איך לגרום להם להרגיש כך –

סדר וניקיון – למרות שאין מדובר במצב רגיל ונורמלי (וזה גם יהיה ידוע למי שמגיע לראות את הדירה) כדאי לשמור על ניקיון וסדר באזורים שאליהם יגיעו המבקרים. גם סדר מינימלי יעשה את העבודה ובלבד שהבית לא יראה מבולגן, מלוכלך או מוזנח.
טמפרטורה נכונה – מומלץ להיעזר במזגן על מנת שיהיה נעים בדיוק כפי שצריך בדירה. לא חם מדי ולא קר מדי. הרושם שהמבקרים יקבלו הוא זה שהם יאמצו אודות הדירה ולכן חשוב שיהיה להם נעים בה.
סלון – הסלון הוא מה שהופך את הדירה למשפחתית ונעימה וברוב המקרים גודל וצורה של הסלון הם אלה שיכריעו האם הדירה רצויה ומתאימה לצרכים של הקונים. חשוב שהסלון ייראה יפה, נעים ומזמין, שהספות תהיינה נקיות וללא סימני לכלוך או אבק וזר פרחים רענן על השולחן יכול ליצור מראה חמים ונעים למתבונן מן הצד.
עוגה בתנור – אנשים שמכרו לאחרונה את הדירות שלהם מדווחים שריח של עוגה הנאפית בתנור עושה פלאים לתחושת החמימות הנעימה של המבקרים בבית. אין זה אומר שצריך לאפות במיוחד, גם הכנסת עוגה קנויה לתנור למספר דקות יכולה לעשות את ההבדל.

[list-posts-basic]

ממה להימנע כשמגיעים מבקרים לבית?

כשם שיש פעולות שכדאי לבצע על מנת לעודד את המבקרים לרצות את הבית – כך ישנם דברים שכדאי להימנע מהם ורצוי, כאמור, להקדיש תשומת לב רבה לסלון – הספות חייבות להיות נקיות ומסודרות, לא כדאי שיהיו חפצים שבורים או מקולקלים בהישג יד, הריח צריך להיות נעים וחפצים גדולים שתופסים את העין צריכים להיות במקומם ולא זרוקים ללא הבחנה בחלל. אם יש פגם כלשהו באחת הספות כדאי להסתיר אותו או למצוא מראש שירות של תיקון ריפוד ספות עור מחירים טובים ומספיק זמן מראש על מנת שביום הביקור הספה תיראה לא פחות ממושלם.

אם הקונים הפוטנציאליים הם הורים לילדים כדאי לדמות להם סצנה של חיי משפחה בבית – את הילדים יושבים ביחד ומשחקים משחק בסלון או צופים בטלוויזיה, עסוקים בנושאים יומיומיים או מנהלים את ענייניהם. כל אלה יגרמו לקונים הפוטנציאליים לדמיין את עצמם גרים בבית, מעבירים את המשפחה והילדים שלהם לחדרים והסלון שהם מבקרים ויהיה להם קל יותר להתחבר לבית ולהרגיש שכאן הם רוצים לגור ולנהל את החיים שלהם. ישנם מצבים שבהם המבקרים לא יודעים בדיוק מה הם רוצים או מה חשוב להם ופעולות אלה יעזרו להם לקבל את ההחלטה הנכונה.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ