היתרונות של ניקוי ספות באמצעות קיטור
שתף
ניקוי ספות עד הבית

היתרונות של ניקוי ספות באמצעות קיטור

calendar 11 אוגוסט 2021

בבתים רבים הסלון הוא מרכז הבית והחיים והמקום שבו אנו, ובני הבית האחרים, מבלים שעות ארוכות לבד או ביחד, זה עם זה. אנו נהנים לשבת בסלון יחד עם בני המשפחה, עם אורחים וחברים, וגם כאשר אנו יושבים לבד עם ספר מול הטלויזיה, אנו בדרך כלל עושים זאת עם מזון ושתיה. ריפודי הספות עם חלוף השנים עומדים בפני שחיקה ובלאי רבים, עקב שימוש יום יומי שלעיתים פחות זהיר. גם לכלוך, אבק, חלקיקי מזון, פרווה של בעלי חיים וחיידקים המצטברים בספות, אינם תורמים כלל לשמירה על ניקיון הספות ובריאות הבית ועל כן מצריכים מאתנו מענה מיוחד.

ניקוי ספות באמצעות קיטור חיוני מאוד אחת לתקופה. קיטור יכול לחדור דרך הריפוד בצורה אידאלית ולהחדיר חומרי ניקוי שמרחיקים לכלוך, שומן ואף מוציאים מהספות ריחות רעים שהצטברו עם הזמן. מכיוון שהספות צוברות עובש, קרדית אבק וחיידקים, קיטור ידוע כבעל יכולת חיטוי והשימוש בו משמיד את כולם. חיידקים ומיקרו אורגניזמים אינם נראים לעין, אך הם עלולים לגרום למחלות ואלרגיות. לכן הוצאתם מהספות אחת לתקופה חיונית מאוד כדי לשמור על בריאות הבית והמשפחה.

היתרונות של חברות ניקוי מקצועיות ואמינות

לחברות מקצועיות המתמחות בתחום יש ידע וניסיון רב, ההכרחיים על מנת להתאים את סוג חומרי הניקיון ואת הציוד לסוג הריפוד והספות שלכם. התאמה נכונה של חומרי ניקיון ושימוש בחומרים אורגניים הם חיוניים כדי לשמור על התכונות והצבעים של הריפוד וגם כדי לחדור אליו בקלות רבה יותר ולנקות היטב גם בשכבות העמוקות והפנימיות יותר של הספות.

לחברות מקצועיות יש ציוד תעשייתי עוצמתי ומקצועי. ציוד שכזה יכול לייצר מספיק כח ועוצמה על מנת לבצע ניקוי ספות באמצעות קיטור, שיהיה מספיק מדויק ויעיל. בסיום התהליך מגיע הליך הייבוש, שחשוב לא פחות, שכן לחות בריפוד או בספה תגרום מהר מאוד להצטברות מחודשת של עובש וריח לא נעים. ולכן, חשוב מאוד להקפיד על כל תהליכי הניקיון עד תום.

לאחר ניקוי מקצועי באמצעות קיטור בשילוב חומרי ניקיון אורגניים תרגישו בוודאי שיפור גדול במראה של הספה עצמה, והיא תראה כחדשה. בנוסף תחושו שיפור באוורור ובגמישות הריפוד ואלה לבטח ישפיעו על האיכות, כמו גם על הנראות. תהליך ניקיון מקצועי מוציא מהספה ומשמיד כמויות גדולות של אבק, תאי עור מתים, עובש, חיידקים ואלרגנים רבים. תרומתו הרבה לבריאות הבית והמשפחה הינה חיונית ביותר ומורגשת כבר מהרגע הראשון.

מוצרי ניקוי רבים על המדף רעילים ועלולים להיות מסוכנים לשימוש. אנשי מקצוע משתמשים בפתרונות ניקוי ידידותיים לסביבה ונוקטים בכל אמצעי הזהירות החיוניים. אי התאמה עלולה במקרה הטוב לא לנקות כמו שצריך ובמקרה הגרוע לפגוע בספות ולעשות נזק בלתי הפיך. תחזוקה שוטפת אחת לתקופה, תוך שימוש בחומרי ניקיון איכותיים המתאימים במיוחד לסוג הריפוד שלכם, תחדש את הרהיטים ותאפשר לכם ליהנות מהם למשך זמן רב.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ