חיטוי יסודי ומקצועי מפני נגיפים שונים – ביניהם קורונה
שתף
חיטוי יסודי ומקצועי מפני נגיפים שונים - ביניהם קורונה

חיטוי יסודי ומקצועי מפני נגיפים שונים – ביניהם קורונה

calendar 19 מאי 2020

נגיף הקורונה (COVID-19) הביא אל העולם מודעות לחשיבות הניקוי והחיטוי. אנחנו צריכים לשטוף יותר את הידיים, לשמור על מרחק של לפחות 2 מטר מאחד לשני, התקהלויות גורמות לחששות והמגע הוא בכלל לא מובן מאליו.

מעבר לשטיפת הידיים חשוב לדעת כי חיטוי יסודי ומקצועי יעיל מאוד מפני נגיפים שונים והוא הכרחי לשמירה על בריאותינו ובריאות בני המשפחה שלנו.

ניקוי מזרונים

אנשים רבים לא מודעים לכך שהמזרן עליו אנחנו ישנים מתלכלך בקצב מהיר וקשה מאוד לשמור על המזרן מאוורר ונקי. חלקיקי אבק מצטברים וחודרים אל תוך שכבותיו הפנימיות של המזרן ובקטריות עלולות להתפתח ומכאן חשיבותו של הניקוי המקצועי והיסודי.

אנחנו במאסטר קלין שמים דגש בניקוי מזרונים על חיטוי השכבות הפנימיות בצורה יסודית ע"י הזרקת חומרי חיטוי עד לעומק של 10 ס"מ לצורך קטילת החיידקים ונטרול הריחות הרעים שמזרן סופג מהפרשות, בעלי חיים, כתמי אוכל וכו'.

ניקוי יסודי ומעמיק מרענן את הספוגים עד להחזרת הנוחות כמו ביום הראשון שקנינו אותו, ולכן הוא ישמור על איכות המזרן וגם יבטיח לכם נוחות ויימנע את הבלאי. החומר המומלץ של ניקוי מזרונים הוא האנזים, מדובר בחומר אורגני והוא מצויד במרכיבים המסירים את הכתמים והחיידקים הכי קשים מהמזרן. אין להשתמש בחומר הזה בשימוש ביתי ללא הכלים והציוד המקצועי הנדרשים לכך.

ניקוי וחיטוי ספות בבית

חיטוי מפני נגיפים יכול להתבצע רק באמצעות חברת ניקיון בעלת ניסיון, צוות מקצועי שיודע לעבוד עם חומרים ומכונות הנדרשות לכך. ניקוי ספות בבית הלקוח הוא שירות שאנחנו מספקים באופן מקצועי ויסודי, פיתחנו שיטה ייחודית בעלת מספר שלבים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

 • שלב ראשון: בשלב הזה אנחנו נבדוק את סוג ומרכיבי הספה, לאחר מכן נאבחן את סוגי הכתמים והלכלוך וניתן חוות דעת לפני תחילת ניקוי ספות בבית.
 • שלב שני: בשלב הזה נכין את המכונה ואת חומרי הניקוי המתאימים לספה שלכם ולכתמים שצברה, במקרים של ריחות קשים נשתמש בחומר מנטרל.
 • שלב שלישי: זהו שלב ההשרייה, נשרה את הספה למשך מספר דקות במים וחומרי החיטוי על מנת לתת לחומרים לרכך את הכתמים ולחדור פנימה. לאחר ההשרייה נבריש את הספה היטב.
 • שלב רביעי: בשלב זה אנחנו נזריק שוב מים עם חומרים ובמקביל נשאב את הלכלוך באמצעות המכונה שלנו.
 • שלב אחרון: נשאב את כל מה שנשאר על הספה, את המים את כל החומרים, את הלכלוך.

למה אצלנו?

הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים הביא אותנו לפיתוח שיטה ייחודית אשר מסוגלת להתמודד עם כל כתם, קשה ככל שיהיה עד להגעת תוצאות מרהיבות ולפעמים גם שוכחים איך הספה אמורה באמת להיראות! אז כמו שכבר הבנתם אנחנו מגיעים עד לבית הלקוח, יש באפשרותכם לקבל הדגמה חינם בביתכם! החומרים בהם אנחנו משתמשים הם אורגניים ידידותיים לסביבה ולחיות המחמד

והניקוי מתבצע על ידי צוות מקצועיים ומיומנים שידעו לתת מענה ופתרון איכותי לכל בעיה שעלולה לצוץ. לקבלת הצעת מחיר חייכו עכשיו למספר 1-700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אלי
  וואטסאפ